Головна » 2018 » Февраль » 14 » 15 лютого- День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого- День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого ми відзначаємо  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих, які виконували бойовий наказ Батьківщини, але за її межами.

14 лютого в бібліотеці коледжу куратором групи 2 курсу відділення механізації АПК Пироженко О.В. була проведена змістовна виховна година " Афганістан - наш біль, наша пекуча пам'ять", поважним гостем якої став викладач коледжу, воїн-афганець Сергій Миколайович Шебедя.

Студенти декламували вірші, читали солдатські листи, звучали зворушливі пісні під гітару. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих в тій страшній війні.

На згадку про зустріч Сергій Миколайович подарував читачам бібліотеки річну передплату газети ветеранів війни "Третій тост", книги В.І. Аблазова  "Над всем Афганистаном безоблачное небо", "Долгий путь из афганского плена и безвестия".

З нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану висловлюємо шану та подяку всім ветеранам тієї трагічної війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі та честі.

Переглядів: 443 | Додав: Natali | Рейтинг: 0.0/0

«  Февраль 2018  »