Бібліотека Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету

сайт за сьогодні :

Головна » 2015 » Травень » 21 » 21 травня – всеукраїнський День вишиванки
21 травня – всеукраїнський День вишиванки

21-го травня в Україні відзначається всеукраїнський День Вишиванки.

В День української вишиванки в бібліотеці Роменського коледжу Сумського НАУ  пройшов виховний захід «Українська вишиванка - історія національного одягу» із циклу «Єднаймось, браття українці, щоб не згинуть поодинці».

День вишиванки - це  свято національної єдності,яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національної вишитого одягу та об'єднати українців.

Свято набуло особливого змісту, адже студенти та викладачі відділення «Фінанси  і кредит»         Завгородня Н.В. та Войтенко Н.П.  презентували вишиті роботи, які виготовили власними руками, навчали бажаючих освоїти техніку вишивання. Вишивка набирає популярності, стає актуальною. Нею прикрашають різноманітні вироби, одяг, рушники, скатерки, доріжки.

Працівники бібліотеки організували книжково-ілюстративну виставку до цієї події.

Переглядів: 619 | Додав: romnyrk | Рейтинг: 0.0/0
Наші ресурси