Бібліотека Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету

Користувачі, які відвідали
сайт за сьогодні :

Головна » Архив новостей

З приходом весни та з нагоди Міжнародного жіного дня завідувачем бібліотеки Неменущою Ю.В. та куратором групи Коваленко Ю.М. для студентів 22-М і 11-Ф було проведено в читальній залі експрес-огляд "Жінка крізь простір і час.

Під час виховного заходу в читальній залі панувала весняна атмосфера, а студенти-другокурсники подарували неймовірно-з ... Читать дальше »

Переглядів: 58 | Додав: ficus99999 | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Щорічно 15 лютого ми відзначаємо  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих, які виконували бойовий наказ Батьківщини, але за її межами.

14 лютого в бібліотеці коледжу куратором групи 2 курсу відділення механізації АПК Пирожен ... Читать дальше »

Переглядів: 90 | Додав: Natali | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по ... Читать дальше »

Переглядів: 75 | Додав: Natali | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

6 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які в 2018 році отримують повну загальну середню освіту, а також випускників минулих років, які виявили бажання вступити до ВНЗ. Також у 2018 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова) проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. На допомогу майбутнім абітурієнтам в бібіліотеці Роменського коледжу СНАУ створено книжкову виставку "ЗНО-2018", в якій представлено основні підручники, за якими проходить вивчення предметів, а також тестові завдання, скориставшись якими можна поліпшити рівень знань з них.

... Читать дальше »

Переглядів: 71 | Додав: Natali | Дата: 13.02.2018 | Коментарі (0)

Бій Під Крутами - подвиг, який навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу,його вічним прагненням до волі і справедливості. В бою під Крутами гинули сини Соборної України - це були гімназисти, що своєю кров'ю принесли першу жертву на вівтар української соборності.

... Читать дальше »

Переглядів: 95 | Додав: ficus99999 | Дата: 31.01.2018 | Коментарі (0)

Мила нам добра звістка про наш край:

вітчизни і дим для нас солодкий.

Г. Державін

... Читать дальше »

Переглядів: 95 | Додав: ficus99999 | Дата: 25.01.2018 | Коментарі (0)

Історія українського народу першої половини ХХ сторіччя є доволі сумною. Багато горя довелося пережити українцям, скільки крові було пролито...

Бій під Крутами - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити ... Читать дальше »

Переглядів: 78 | Додав: ficus99999 | Дата: 24.01.2018 | Коментарі (0)

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.

... Читать дальше »

Переглядів: 91 | Додав: ficus99999 | Дата: 17.01.2018 | Коментарі (0)

Дорогі користувачі!

Бібліотека Роменського коледжу вітає з Новим роком та Різдвом Христовим і бажає:

Переглядів: 57 | Додав: ficus99999 | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

Кожного року в Україні 14 грудня традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС багато хто називає просто днем ліквідатора. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

... Читать дальше »

Переглядів: 95 | Додав: ficus99999 | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 6 7 »
Наші ресурси