Бібліотека Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету

Користувачі, які відвідали
сайт за сьогодні :

Головна » Архив новостей

21-го травня в Україні відзначається всеукраїнський День Вишиванки.

В День української вишиванки в бібліотеці Роменського коледжу Сумського НАУ  пройшов виховний захід «Українська вишиванка - історія національного одягу» із циклу «Єднаймось, браття українці, щоб не згинуть поодинці».

День вишиванки - це  свято національної єдності,яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національної вишитого одягу та об'єднати українців.

... Читать дальше »

Переглядів: 733 | Додав: romnyrk | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

«Червоний мак – символ пам’яті»

Згідно з Указом Президента України  2015 рік оголошується Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни  1941-1945 років.

Саме зі звільнення території України розпочалося очищення від фашистської навали країн Європи. Це подія європейського масштабу. Перемога дала українському народу шанс на життя та відродження, принесла мир на нашу землю. Наші батьки вибороли наше майбутнє і дали життя наступним поколінням. Ушановувати їх пам'ять — наш вічний обов'язок.

... Читать дальше »

Переглядів: 302 | Додав: romnyrk | Дата: 06.05.2015 | Коментарі (0)

«Це голос наш. Це – пісня. Це душа»

До 85-річчя видатної української письменниці – шестидесятниці, поетеси  Ліни Василівни Костенко працівниками  бібліотеки Роменського коледжу СНАУ була організована літературна імпреза «Це голос наш. Це – пісня. Це душа» за участю студентів груп 21-Ф та 23-М.

19 березня поетесі виповнилося 85 років. Такою людиною може пишатися будь-який народ, бо вона є спадкоємцем кращих традицій своєї нації.  Цими словами відкрила  захід викладач ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 317 | Додав: romnyrk | Дата: 16.04.2015 | Коментарі (0)

«Туберкульоз: зупинити епідемію»

Під такою назвою в бібліотеці Роменського коледжу СНАУ пройшов виховний захід, приурочений Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно 22 березня згідно з Указом Президента України та 24 березня, як Всесвітній день боротьби з туберкульозом. За даними Вікіпедії, цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

На виховну годину були запрошені лікарі Роменської центральної районної лікарні: лікар фтізіатр Г ... Читать дальше »

Переглядів: 286 | Додав: romnyrk | Дата: 16.04.2015 | Коментарі (0)

Наші ресурси

«  Сентябрь 2018  »