Головна » 2018 » Январь » 25 » День періодики в бібліотеці
День періодики в бібліотеці

Мила нам добра звістка про наш край:

вітчизни і дим для нас солодкий.

Г. Державін

Одне з чільних місць належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла…

Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. Тому одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання в бібліотеці коледжу є краєзнавство.

Окрему увагу бібліотечні працівники приділяють популяризації історико-краєзнавчої літератури: про пам’ятки історії і культури, екологію і охорону природи краю, творчість місцевих письменників.

З погляду на сьогодення ми можемо говорити, про історію міськрайонки, як провісника періодичного видання ХХІ століття. Адже, цікавим фактом залишаються попередні газети, наприклад: «Ромен», «За дело», «Український листок», «Пахарь», «Народное слово», «Наша спілка», «Голос селянина», «Радянська життя», «Комуністичним шляхом».

Так, в читальній залі бібліотеки створена архів-виставка «Віват,міськрайонко!», яка присвячена до 100-річчя заснування Роменської міськрайонної газети «Вісті Роменщини».

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути сторінки газети починаючи з 2006 року і по сьогоднішній час.

Переглядів: 371 | Додав: ficus99999 | Рейтинг: 0.0/0

«  Январь 2018  »