Головна » 2018 » Март » 26 » Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз
Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз

Напередодні Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз завідувачем бібліотеки Неменущою Ю.В. спільно з куратором групи 23-М Сахно Т.П. та практичним психологом Шевченко В.Є. було проведено для студентів-другокурсників годину здоров’я «Туберкульоз на межі тисячоліть».

Впродовж заходу студенти не тільки дізналися детально про хворобу, а й ставили питання, разом подивилися тематичне відео: « Туберкульоз: знай, стережись, не бійся». Окрім цього, Вікторія Євгеніївна провела усне соціологічне дослідження «Що нам відомо про Туберкульоз?» та наголосила на результатах дослідження.

Ми повинні піклуватися про своє здоров'я, своєчасно проходити флюорографічне обстеження, не нехтувати щепленням та туберкулінодіагностикою. Лікарська допомога – це лише частина проблеми. Без розуміння та взаємодії людей її не вирішити.

Переглядів: 341 | Додав: ficus99999 | Рейтинг: 0.0/0

«  Март 2018  »