Головна » Архив новостей

Кожна країна - це своя багата історія та культура.Кожна епоха залишає нам у спадок якусь пам'ятку, що зберігає у собі згадку про певну визначну подію, про певну визначну постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни.

18 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць, започаткований з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам'ятників і визначних місць (ІКОМОС) у 1982 році. ... Читать дальше »

Переглядів: 428 | Додав: romnyrk | Дата: 18.04.2018 | Коментарі (0)

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня починаючи з 1950 року.

Здоров’я – це дар, який даний людині. Його треба шанувати, не втрачати, а примножувати. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя. Пам’ятайте про це щохвилини, щогодини.

... Читать дальше »

Переглядів: 353 | Додав: ficus99999 | Дата: 06.04.2018 | Коментарі (0)

Напередодні Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз завідувачем бібліотеки Неменущою Ю.В. спільно з куратором групи 23-М Сахно Т.П. та практичним психологом Шевченко В.Є. було проведено для студентів-другокурсників годину здоров’я «Туберкульоз на межі тисячоліть».

... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: ficus99999 | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

23 березня минає 110 років від Дня народження Доброгорського Віктора Івановича уродженця села Слобідка Роменського району. Далеко за межі Роменщини лунало його ім'я - викладача селекції , який за успішні результати по вирощуванню рису, арахісу, мофи олійної був делегований на Всесоюзну сільськогосподарську виставку 1941 року.У 1965 році в Москві Роменський сільськогосподарський технікум був учасником виставки досліджень народного господарства СРСР. Постановою комітету ради ВДНТ технікум за успіхи в розвитку дослідницької роботи по селекції рослин - виведенню нової форми редиски "Жовтнева" (шляхом схрещування китайської редиски з редискою сорту "Рожева" і був створений даний сорт), суходільної форми ... Читать дальше »

Переглядів: 335 | Додав: ficus99999 | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

Щорічно березень для нашої бібліотеки наповнюється приємними клопотами, які пов’язані з проведенням традиційного свята – Всеукраїнського дня поезії.

... Читать дальше »

Переглядів: 388 | Додав: ficus99999 | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

З приходом весни та з нагоди Міжнародного жіного дня завідувачем бібліотеки Неменущою Ю.В. та куратором групи Коваленко Ю.М. для студентів 22-М і 11-Ф було проведено в читальній залі експрес-огляд "Жінка крізь простір і час.

Під час виховного заходу в читальній залі панувала весняна атмосфера, а студенти-другокурсники подарували неймовірно-з ... Читать дальше »

Переглядів: 314 | Додав: ficus99999 | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Щорічно 15 лютого ми відзначаємо  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих, які виконували бойовий наказ Батьківщини, але за її межами.

14 лютого в бібліотеці коледжу куратором групи 2 курсу відділення механізації АПК Пирожен ... Читать дальше »

Переглядів: 447 | Додав: Natali | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по ... Читать дальше »

Переглядів: 354 | Додав: Natali | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

6 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які в 2018 році отримують повну загальну середню освіту, а також випускників минулих років, які виявили бажання вступити до ВНЗ. Також у 2018 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова) проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. На допомогу майбутнім абітурієнтам в бібіліотеці Роменського коледжу СНАУ створено книжкову виставку "ЗНО-2018", в якій представлено основні підручники, за якими проходить вивчення предметів, а також тестові завдання, скориставшись якими можна поліпшити рівень знань з них.

... Читать дальше »

Переглядів: 374 | Додав: Natali | Дата: 13.02.2018 | Коментарі (0)

Бій Під Крутами - подвиг, який навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу,його вічним прагненням до волі і справедливості. В бою під Крутами гинули сини Соборної України - це були гімназисти, що своєю кров'ю принесли першу жертву на вівтар української соборності.

... Читать дальше »

Переглядів: 390 | Додав: ficus99999 | Дата: 31.01.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »

«  Апрель 2024  »