Головна » Архив новостей

15 лютого кожного року ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тяжка доля випала на долю наших побратимів, яким судилося відчути на собі, що таке війна в Афганістані, віддати своє здоров'я, а інколи й життя на невідомій їм землі.

"Була в їхньому житті війна" - під такою назвою в бібліотеці коледжу була проведена зустріч-спогад з воїном-афганцем, викладачем коледжу  Шебедею Сергієм Миколайовичем.

... Читать дальше »

Переглядів: 567 | Додав: romnyrk | Дата: 25.02.2016 | Коментарі (0)

9 грудня в приміщенні бібліотеки Роменського коледжу СНАУ було проведено годину правових знань в рамках Всеукраїнського тижня права. Для виступу перед студентами  груп 21 Е та 22 Е (куратори Пелипенко С.В. та Рак В.А.) була запрошена Оганесян Павліна Миколаївна - начальник управління юстиції в м. Ромни. Вона детально розповіла студентам про їх права і обов'язки, дала вичерпні відповіді на поставлені запитання, зробила наголос на правах осіб, переселених з тимчасово окупованої території.

... Читать дальше »

Переглядів: 497 | Додав: romnyrk | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

Рівно два роки тому ми пережили доленосні моменти в становленні нашої держави. Ці події кожен з нас називає по-різному: Євромайдан, Єврореволюція, Революція Гідності. Сьогодні нам важливо осмислити сутність тих подій, правильно зорієнтуватися у майбутньому розвитку української держави. Саме подіям листопада 2013 - січня 2014 рр. був присвячений урок гідності "Єднаймось браття українці, щоб не загинуть поодинці", який провела завідуюча бібліотекою коледжу Неменуща Ю. В.. Студентам  групи 22 М (куратор Муращенко А.О.) Юлія Валеріївна змістовно розповіла про події на Майдані, її виступ був ілюстрований презентацією про Героїв Небесної сотні, підготовлено книжкову виставку "Революція Гідності".

... Читать дальше »

Переглядів: 457 | Додав: romnyrk | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним знаряддям демократії, гармоніза ... Читать дальше »

Переглядів: 493 | Додав: romnyrk | Дата: 30.09.2015 | Коментарі (0)

До уваги викладачів та студентів коледжу!

Працівники бібліотеки щиро вітають педагогічний та студентський колективи з початком нового 2015- 2016 навчального року і нагадують, що бібліотека продовжує видачу підручників для студентів 1-3 курсів всіх спеціальностей. Запрошуємо академічні групи вчасно отримати навчальну літературу.

... Читать дальше »

Переглядів: 476 | Додав: romnyrk | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)

"Дикий мед" Тетяни Лісненко

28 травня 2015 року у читальній залі бібліотеки Роменського коледжу СНАУ  відбулася творча зустріч студентів групи 11 Ф та 11Е  з талановитою поетесою Тетяною Станіславівною Лісненко. Авторка презентувала свою нову збірку віршів «Дикий мед».

Збірка «Дикий мед» - це голос душі поетеси: тут і безмежна любов до України і вболівання та переживання за її майбутнє, тут жахіття Донеччини і сум матерів, що не дочекалися своїх синів. ... Читать дальше »

Переглядів: 639 | Додав: romnyrk | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)

21-го травня в Україні відзначається всеукраїнський День Вишиванки.

В День української вишиванки в бібліотеці Роменського коледжу Сумського НАУ  пройшов виховний захід «Українська вишиванка - історія національного одягу» із циклу «Єднаймось, браття українці, щоб не згинуть поодинці».

День вишиванки - це  свято національної єдності,яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національної вишитого одягу та об'єднати українців.

... Читать дальше »

Переглядів: 1134 | Додав: romnyrk | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

«Червоний мак – символ пам’яті»

Згідно з Указом Президента України  2015 рік оголошується Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни  1941-1945 років.

Саме зі звільнення території України розпочалося очищення від фашистської навали країн Європи. Це подія європейського масштабу. Перемога дала українському народу шанс на життя та відродження, принесла мир на нашу землю. Наші батьки вибороли наше майбутнє і дали життя наступним поколінням. Ушановувати їх пам'ять — наш вічний обов'язок.

... Читать дальше »

Переглядів: 716 | Додав: romnyrk | Дата: 06.05.2015 | Коментарі (0)

«Це голос наш. Це – пісня. Це душа»

До 85-річчя видатної української письменниці – шестидесятниці, поетеси  Ліни Василівни Костенко працівниками  бібліотеки Роменського коледжу СНАУ була організована літературна імпреза «Це голос наш. Це – пісня. Це душа» за участю студентів груп 21-Ф та 23-М.

19 березня поетесі виповнилося 85 років. Такою людиною може пишатися будь-який народ, бо вона є спадкоємцем кращих традицій своєї нації.  Цими словами відкрила  захід викладач ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 604 | Додав: romnyrk | Дата: 16.04.2015 | Коментарі (0)

«Туберкульоз: зупинити епідемію»

Під такою назвою в бібліотеці Роменського коледжу СНАУ пройшов виховний захід, приурочений Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно 22 березня згідно з Указом Президента України та 24 березня, як Всесвітній день боротьби з туберкульозом. За даними Вікіпедії, цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

На виховну годину були запрошені лікарі Роменської центральної районної лікарні: лікар фтізіатр Г ... Читать дальше »

Переглядів: 582 | Додав: romnyrk | Дата: 16.04.2015 | Коментарі (0)

«  Апрель 2024  »