Головна » 2017 » Май » 11 » "Слава визволителям України"
"Слава визволителям України"

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні.

9 травня для мільйонів українців залишається днем пам'яті та шани тим, хто здобув Перемогу, днем доблесті та героїзму наших ветеранів. Мужність і самовідданість старшого покоління на полях битви і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом - істинний приклад патріотизму для нащадків.

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

Вони ніколи не зможуть забути цю війну тривалістю 1418 днів і ночей. Чотири роки... Тридцять чотири тисячі годин!.. Від Москви до Берліна - дві тисячі шістсот кілометрів.Так мало. Правда? Це, якщо літаком, - три години. Перебіжками та по-пластунськи - чотири роки!

Страшні сліди залишила війна. На території України в руїни та згарища перетворили фашисти 114 міст і 28 тисяч сіл.

До Дня Перемоги в бібліотеці коледжу була проведена серед студентів естафета пам'яті «Слава визволителям України».

Ми вклоняємося вам! Ми завжди будемо пам'ятати ваш подвиг! Ми завжди будемо пам'ятати вас! Низький уклін вам, ветерани!

Без миру немає майбутнього. Ми всі за спокій і радість від миру на нашій рідній землі, у нашій вільній Україні.

Переглядів: 564 | Додав: nemenuschayulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2017  »