Головна » 2019 » Февраль » 20 » День пам'яті Героїв Небесної Сотні
День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Є пам'ятні дати в житті людини, родини, суспільства, держави, які несуть в собі не просто пам'ять, трепет і хвилювання, але й великі зіни в історії. Власне таким став період з листопада 2013 по лютий 2014 року для України, та й не тільки для нашої держави.

Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України особливі. Більше 350-ти років на шляху боротьби за незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали Герої Небесної Сотні. Чи можемо ми, забути невинно убитих? Лише одна відповідь Ні!

Сьогодні Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Події останніх місяців перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Звичайні люди, мирні громадяни вийшли на Євромайдан, щоб відстояти своє право на краще життя.

З метою увічнення людської, громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, у бібліотеці коледжу до 5-ї річниці Майдану була проведена година-реквієм «Небесна Сотня в вирій полетіла» для студентів І курсу групи 11-М (куратор Рак В.А.). Окрім цього студенти коледжу разом із заступником директора з виховної роботи Маляренком В.М. вшанували пам’ять загиблим поклавши квіти до пам’ятника.

Переглядів: 307 | Додав: nemenuschayulia2321 | Рейтинг: 0.0/0

«  Февраль 2019  »