Головна » 2017 » Май » 15 » Міжнародний День сім'ї
Міжнародний День сім'ї

Кожного року другої неділі травня, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Cвято матері. Це триєдине свято, бо цього дня ми вшановуємо рідну матінку, яка народила нас, Божу Матір Діву Марію та свою Батьківщину — неньку Україну.

Вона — як весна, що пробуджує все живе своїм теплом, дає початок новому життю. Із нею ми відкрили для себе світ, зробили перші кроки, тримаючись за мамині руки. Першу іграшку дала мама, і перша порада теж мамина. То ж ріднішої людини в нас немає в цілому світі, любімо її, цінуймо!

Наприклад, в Польщі він припадає на 26 травня, а в Білорусі збігається з релігійної датою - Покрова Пресвятої Богородиці (14 жовтня). Англійці святкують День матері 22 березня, а шведи і французи - в останню неділю травня. Узбеки вітають своїх мам разом з усіма жінками - 8 Березня, казахи - 14 вересня, а грузини - 3 березня.

Звичайно, в кожній країні існують свої традиції і звичаї, пов`язані з цим добрим святом: естонці вивішують в цей день прапори, а в Фінляндії люди покладають квіти до монументу «Матері-працівниці». У американців прийнято прикрашати одяг гвоздиками. Ті, у кого мами вже немає в живих, прикріплюють на грудях білі квіти.

Переглядів: 478 | Додав: romnyrk | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2017  »