Головна » 2017 » Сентябрь » 5 » Перший урок
Перший урок

Слова Україна, Батьківщина, Вітчизна, рідний край… Ці слова дорогі кожній людині нашої країни. Україна… В одному слові і для нашого вуха, і навіть для вуха чужинців ціла музика смутку і жалю.

Україна - це тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці, медові та молочні ріки. Україна розкішний вінок з рути і барвінку, а над ним світять золоті зорі…

Україна – держава європейська не тільки за географічним положенням, але і за історичними, етнічним, культурним і духовним корінням. Вона - частина єдиного європейського простору.

Український народ - цивілізований європейський народ, для якого демократичні цінності важать не менше, ніж матеріальний добробут. Українці довели свою відданість принципам демократії, верховенства права, свободи слова, поваги до прав і свобод людини, підтвердили, що Україна поза всяким сумнівом європейська держава і в географічному, і в цивілізаційному вимірах. Сьогодні інтерес до України в Європі і світі значно зріс. Це засвідчили і Дні України в Європі, які з успіхом проходили влітку цього року в багатьох європейських містах.

Тому 1 вересня завідувач бібліотеки разом з куратором групи 12-М Діхнич С.І. провели для студентів євро гойдалку «Що думають європейці про Україну та її вступ до ЄС.» Під час проведення цього заходу студенти активно брали участь в обговоренні запропонованої нами теми.

Переглядів: 422 | Додав: ficus99999 | Рейтинг: 0.0/0

«  Сентябрь 2017  »