Головна » 2017 » Март » 25 » Поезія - це завжди неповторність
Поезія - це завжди неповторність

Поезія - це голос душі людської, чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури. Адже поетичне слово дзвінкоголосе, як молодий струмок, поспішає бути почутим, щоб відізватися у серцях людей, торкнутися легкою, ніжною мелодією нашої мови найтоншої струни людських душ… І все це так потрібно нам усім, щоб мати любов до рідного краю, знати про поетичні таланти, на які багата наша земля.

Щедра своїми талантами і наша Роменщина. З надзвичайною теплотою   в бібліотеці Роменського коледжу Сумського НАУ студентами першого курсу 14-М (куратор Пироженко О.В.) та працівниками бібліотеки відбулося святкування Всесвітнього дня поезії у формі літературно-музичної вітальні. І сьогодні на зустріч з читачами була запрошена наша землячка, людина творчого обдарування, чия доля хоч трохи, але пов’язана з поезією - Кутня Тетяна Григорівна. Вона читала власні вірші, ділилася з студентами своїми відчуттями та переживаннями, розповідала, як її вірші лягають на сторінки зошита.

Кажуть, що поезія – це загущеність думки й почуття. Зокрема, Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, Ліна Костенко неповторністю, безсмертним дотиком до душі…

Переглядів: 568 | Додав: nemenuschayulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Март 2017  »