Головна » 2015 » Апрель » 16 » Туберкульоз: зупинити епідемію
Туберкульоз: зупинити епідемію

«Туберкульоз: зупинити епідемію»

Під такою назвою в бібліотеці Роменського коледжу СНАУ пройшов виховний захід, приурочений Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно 22 березня згідно з Указом Президента України та 24 березня, як Всесвітній день боротьби з туберкульозом. За даними Вікіпедії, цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

На виховну годину були запрошені лікарі Роменської центральної районної лікарні: лікар фтізіатр Голуб Ніна Володимирівна та лікар терапевт Площик Володимир Артемович. Вони розповіли студентам груп 23 М та 11 Ф про те, як запобігти цьому захворюванню, що характерно для цієї хвороби, які дії у випадку підозри на це захворювання. Студентам коледжу було донесено про важливість своєчасного виявлення та лікування цієї хвороби. Лікарі наголосили, що лише ефективна організація профілактики туберкульозу та лікування хворих, контроль за прийомом ліків, широка інформаційно-просвітницька кампанія дозволять значно знизити рівень захворювання на туберкульоз. Фельдшер коледжу Каливод Юлія Павлівна наголосила на тому, що необхідно пам’ятати, що хворий на активний туберкульоз несе загрозу для всіх  оточуючих. Дуже важливо при будь-яких ознаках туберкульозу звертатися до лікаря і вимагати цього від оточуючих. Завідувачка бібліотекою Гирич Людмила Володимирівна зробила огляд літератури за темою заходу.

Переглядів: 583 | Додав: romnyrk | Теги: туберкулез легких, туберкулёз, Туберкульоз, епідемія | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2015  »