Бібліотека ВСП "Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету"

Про нас

Нові надходження

Статистика
» Зареєстрованих на сайті
Всього: 49
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів: 5
Звичайних користувачів: 44


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Користувачі, які відвідали
сайт за сьогодні :

ОБСЛУГОВУВАННЯ  КОРИСТУВАЧІВ

Бібліотекою коледжу обслуговуються різні категорії читачів: студенти денного та заочного відділень, викладачі, адміністрація коледжу, спеціалісти аграрного сектору, службовці та ін. читачі. Особливу увагу працівники бібліотеки приділяють роботі зі студентами-першокурсниками. В бібліотеці традиційним є  проведення тижня першокурсника, під час якого проводиться знайомство з історією бібліотеки, її ресурсами, послугами, які надає бібліотека, а головне, з правилами користування бібліотекою, правами та обов’язками користувачів. 

 

Діє груповий метод обслуговування студентів-першокурсників на абонементі, який пе­редбачає складання графіків обслуговування та видачу заздалегідь підготовлених комплектів літератури. Від того наскільки вдалим буде перше знайомство залежить і адаптування студента до нового середовища, до необхідності користування бібліотекою, розуміння , що без бібліотеки, без книги, без постійного здобуття знань не можливо стати гідним спеціалістом в обраній галузі.                                                                                                                                                                                                                                 

   

 

Під час масової видачі бібліотечні працівники проводять бесіди, знайомлять з правилами користування бібліотекою, організовують екскурсії-подорожі бібліотекою.

Протягом навчального року бібліотека коледжу здійснює повноцінне й  оперативне обслуговування студентів - дипломників

 

 

Для цієї групи користувачів працівники бібліотеки разом з керівниками дипломних проектів пропонують тематичні перегляди літератури ; надають допомогу у написанні списків використаної літератури; організовують книжкову виставку «Для Вас, дипломники» на якій представлена методична, навчальна, наукова література з основних тем дипломного проектування.

 

                                                                                                                                    

Пріоритетне завдання, що стоїть перед бібліотекою - створення потужної електронної бібліотеки, оперативне забезпечення доступності до якісної інформації і наукових знань. Ключем до цього є використання сучасних засобів наукових комунікацій: баз даних, електронних публікацій, електронного каталогу, електронних колекцій, веб-сайту.

В читальній  залі бібліотеки створені автоматизовані робочі місця для проведення самостійного пошуку в базах даних електронного каталогу та отримання інформаційно-бібліографічних списків за результатами пошуків.

З вересня  2014 року в бібліотеці введена посада адміністратора бази даних бібліотеки. В обов’язки якого входить проводить індивідуальне та групове інформування про електронні ресурси бібліотеки студентів,  викладачів та співробітників коледжу.

Для користувачів бібліотеки доступні сервіси: ІНТЕРНЕТ, Wi-Fi, ЕК бібліотеки,Web – сайт бібліотеки; навчально-методичний модуль; довідки на основі ЕК, Інтернет, консультації; друк, сканування, ксерокопіювання; копіювання на CD, DVD, Flesh – носії. 

 

                   

 

Викладачі коледжу – це дуже різноманітна група користувачів бібліотеки: адміністрація коледжу, завідувачі відділеннями, досвідчені педагоги – наставники та молоді фахівці, голови циклових комісій, куратори груп та ін.

Співпраця бібліотеки коледжу з педагогічним колективом має багато аспектів. Бібліотека сприяє успішному педагогічному і професійному зростанню викладачів і майстрів виробничого навчання, вона є центром педагогічної та науково-технічної інформації. 

 

                               

 

Тут знаходяться документація, програми дисциплін, інформаційні документи, педагогічна та методична література, підручники і посібники, тематичні папки . Бібліотека в роботі з педагогічним колективом пропонує проведення інформаційних та просвітницьких заходів, надає послуги з використанням комп'ютерної техніки, забезпечує доступ до інформаційних ресурсів бібліотеки.

Бібліотека свою роботу координує з роботою методичного кабінету навчального закладу. Форми співпраці проявляються у виступах на педрадах, декадах циклових комісій, під час виступів на педагогічних читаннях, індивідуальному  інформуванні методиста та групове інформування викладачів, кураторів груп, майстрів виробничого навчання закладу.

 

                    

 

Гостинно розчиняє свої двері бібліотека під час проведення Дня відкритих дверей. Вдалий інтер’єр бібліотеки, зручне розташування комп’ютерної техніки, квітковий дизайн створюють  відчуття певної винятковості  події для гостей.

Майбутні студенти та їх батьки знайомляться з матеріальною базою бібліотеки , новою навчальною літературою та періодичними виданнями з обраних спеціальностей, які   представлені на книжковій виставці «Професії,  які ми обираємо». 

 

                      

В бібліотеці працює центр реєстрації учасників ЗНО. Використовуючи цю можливість, працівники бібліотеки знайомлять абітурієнтів шкіл з перевагами навчання в нашому закладі та Сумському НАУ.

 

Наші ресурси

Архів записів

Календар
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Корисні посилання
  • http://library.sau.sumy.ua/
  • http://dnsgb.com.ua/
  • bibliotekacoledg.blogspot.com/
  • koledgemetodist.blogspot.com/
  • pedpresa.ua/